Події

Шановні студенти,

Українська Rust спільнота проводить набір у 🏕️ Навчальний Табір по Rust - Зима 2025! На вас очікує перевірена роками програма, досвідчені ментори та дружня атмосфера. По успішному завершенню навчального табору ви отримаєте навички яких достатньо для професійної розробки на Rust та зможете впевнено пройти співбесіду для працевлаштування. Навчальний табір є повністю безкоштовним та проводитиметься онлайн, що дозволяє навчатися з будь-якого місця, де є Інтернет. Старт табору запланований на 16 грудня, і триватиме близько 4-х місяців. Після успішного завершення передбачена професійна сертифікація, що зробить ваше резюме більш привабливим для роботодавців.

Цей навчальний табір для вас, якщо ви вже маєте досвід розробки та прочитали RustBook, проте навіть якщо ні, ви можете спробувати свої сили. Програма інтенсивна та розрахована на залученість у 20 годин на тиждень. Якщо не відчуваєте впевненості стосовно участі, спільнота ділиться фідбеками від учасників минулих буткемпів. Також ви можете запитати поради у публічному чаті спільноти.

Реєстрація на курс вже відкрита та триває до 6 грудня, тож заповнюйте аплікаційну форму і приєднуйтеся до 🏕️ Rustcamp - Winter 2025.

Rustcamp - Winter 2025.

SDG 08 min

Щиро вітаємо Дмитра Комара з перемогою у турнірі з настільного тенісу!18 листопада в стінах нашого Університету пройшов корпоративний турнір з настільного тенісу, який зібрав здобувачів освіти та співробітників у межах щорічних змагань Кубку пам’яті Віктора Огневʼюка. Подія була приурочена до святкування Міжнародного дня студентів, що додало заходу особливої атмосфери єдності та натхнення.

🥇 Переможцем турніру став Дмитро Комар, студент 2 курсу Факультету інформаційних технологій та математики (спеціальність «Комп’ютерні науки»). Його наполегливість, майстерність і спортивний дух вивели його на заслужене перше місце.

Ми щиро вітаємо Дмитра з цією важливою перемогою! Бажаємо, щоб цей успіх став лише початком нових звершень, а натхнення та прагнення досягати висот супроводжували у всіх сферах життя.

❤️ Дякуємо за вашу працю, силу духу та честь, яку ви приносите нашому факультету. Ми пишаємося вашими досягненнями та сподіваємося на нові перемоги!

Факультет інформаційних технологій та математики завжди підтримує та надихає своїх студентів — разом до нових вершин! 🚀

SDG 04 min SDG 03 min

 

 

 

 

За підтримки первинної профспілкової організації Київського столичного університету імені Бориса Грінченка 17 листопада 2024 року колектив Факультету інформаційних технологій та математики здійснив поїздку Київщиною. Активісти Факультету завітали до меморіально-паркового комплексу «Книшове кладовище» у Борисполі та відвідали Національний історико-культурний заповідник "Переяслав". Окремою родзинкою туру став Музей «Заповіту" Т.Г. Шевченка, розташований у колишньому будинку щирого друга поета, переяславського лікаря А.О. Козачковського.Саме в цьому будинку Тарас Шевченко і написав свій Заповіт. 
 
Поїздка була надзвичайно насиченою і цікавою. Ми не просто бачили експонати, а торкнулись живих фрагментів історичної, культурної, мистецької і, навіть, технічної реальності в музеях на території заповідника. Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини, Музей винахідника електричного дугового зварювання ХІХ ст. М.М. Бенардоса, Музей декоративно-ужиткового мистецтва Київщини, Музей українського рушника та інші - велика подяка людям, які десятиліттями збирали та зберігали таку цінність нашого українського народу!

 

 

 
 

icpc.foundationВітаємо команду genius_People_KSUBG – срібних призерів ІІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, який є півфіналом у південно-східній Європі Студентської першості світу з програмування (SEERC 2024), який відбувся 16-17 листопада 2024 року. Міжнародна командна студентська першість з програмування (ICPC – International Collegiate Programming Contest) проводиться під егідою Асоціації обчислювальної техніки (ACM). До регіону входять такі країни: Албанія, Болгарія, Кіпр, Греція, Македонія, Молдова, Румунія, Сербія, Туреччина та Україна і близько 100 команд відібрано для участі в SEERC 2024 за результатами І та ІІ етапів національних конкурсів.

Наша команда у складі Дениса ЖИРНОВА (капітан команди), група МАб-1-24-4.0д, Євгенія КОНОВАЛА, група ІНб-1-23-4.0д та Данила ПІГІДИ, група ІНб-1-23-4.0д (тренер команди – Владислав ЯСКЕВИЧ) достойно впоралась із надскладними завданнями ІІІ етапу.

Ми пишаємось вами та бажаємо подальших успіхів!

SDG 04 min

 

7 листопада 2024 року на Факультеті інформаційних технологій та математики відбулася щорічна наукова конференція для студентів «Студентський науковий пошук-2024», проведена в дистанційному форматі. Конференція стала платформою для обміну науковими ідеями, де студенти представили тези своїх досліджень у напрямках комп’ютерних наук та математики. Усі надіслані тези були підготовлені студентами, що демонструє високий рівень їхньої активності в науковій роботі. Основні напрями, розкриті в тезах, включали сучасні технології та інновації в IT, математичне моделювання та актуальні дослідження в прикладній математиці. Відзначені найкращі роботи будуть опубліковані в кафедральному електронному збірнику наукових праць. Конференція дала можливість студентам проявити себе як молодих науковців, представити результати досліджень та отримати перший досвід академічної публікації.

Дякуємо всім учасникам та їх науковим керівникам за їхній внесок у розвиток студентської науки!

Збірник тез конференції «Студентський науковий пошук - 2024» 

SDG 04 min

5-6 листопада 2024 року співробітники кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка Факультету іформаційних технологій та математики Київського столичного університету імені Бориса Грінченка Павло Складанний та Володимир Соколов, Юлія Костюк, Наталія Коршун та Богдан Бебешко взяили участь у ІЕЕЕ International Conference “Problems of Infocommunications. Science and Technology”.

Метою конференції є обмін інформацією про теоретичні, наукові та практичні досягнення, а також узагальнення та систематизація результатів і досвіду впровадження наукових досліджень у сфері розробки нових інформаційно-комунікаційних технологій та проектування сучасних інфокомунікаційних систем.

Випускник освітньо-професійної програми «Безпека інформаційно-комунікаційних систем» другого (магістерського) рівня вищої освіти Олександр РОМАНЮК представив спільне дослідження «Replay Attack on Bluetooth Low Energy Devices using Software Define Radio» підготовлене у співавторстві з Володимиром СОКОЛОВИМ та Павлом СКЛАДАННИМ.

 

Replay Attack on Bluetooth Low Energy Devices using Software Define Radio

 

Наступну доповідь на тему «Neural Network Modeling for Student Competency Development» представив Володимир СОКОЛОВ.

Neural Network Modeling for Student Competency Development

 

Богдан БЕБЕШКО доповів про результати міжуніверситетського дослідження співробітників Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, Національного університету біоресурсів і природокористування України та Харківського національного університету радіоелектроніки на тему «Neuroeconomic Model for Continuous Management of the Procedure of Buying and Selling of Digital Cryptocurrency».

SDG 17 min SDG 09 min SDG 04 min

 

30-31 жовтня 2024 року співробітники кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка Факультету іформаційних технологій та математики Київського столичного університету імені Бориса Грінченка Павло Складанний та Володимир Соколов взяли участь у 2024 ІЕЕЕ 9th International Conference on Energy Smart Systems.

9-та Міжнародна конференція «Energy Smart Systems – 2024» присвячена науковим, технічним та економічним проблемам побудови Energy Smart Systems – Smart Grid, які відіграють все більш важливу роль у підвищенні енергоефективності в країні.

На початку ХХІ століття у світі відбулися значні зміни в стратегії розвитку енергетики, які відповідають вимогам сталого розвитку. Energy Smart Systems стали вектором енергетичної політики багатьох країн.

Створення Energy Smart Systems – це модернізація всього комплексу генерації та постачання електроенергії шляхом покращення управління, захисту, оптимізації елементів енергосистем у їх взаємозв’язку – від централізованої та розподіленої генерації, передачі електроенергії на високій напрузі, її розподілу, системи автоматизації для кінцевих користувачів. Energy Smart Systems забезпечують більш високу продуктивність електромережі, що підвищує надійність і ефективність всієї системи за рахунок регулювання споживання, моніторингу та динамічного контролю двонаправлених потоків енергії в режимі реального часу. Використання інтелектуальних енергетичних технологій забезпечує покращену адаптацію до динамічної природи мережі імпульсної розподіленої генерації та нетрадиційних відновлюваних джерел енергії.

Павло Складанний представив доповідь «Determining the Bandwidth of a Multilayer VPN in Smart Grids», підготовлену Іваном Крючковим, студентом спеціальності 125 Кібербезпека, Володимиром Соколовим та Павлом Складанним.

«Determining the Bandwidth of a Multilayer VPN in Smart Grids» «Determining the Bandwidth of a Multilayer VPN in Smart Grids»

 

Володимир Соколов презентував спільне дослідження працівників Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій (Вікторія Жебка, Андрій Аронов), НЕК «Укренерго» (Павло Анахов) та Київського столичного університету імені Бориса Грінченка (Володимир Соколов, Павло Складанний) та тему «Telecommunication Network Availability after Hydroelectric Power Plant Reservoir Dam Incident».

Доповіді отримали схвальні відгуки та жвавий інтерес серед присутніх на конференції.

Матеріали будуть опубліковані у відомій бібліотеці матеріалів IEEE Xplore з подальшою індексацією у нукомутричній базі Scopus.

 «Telecommunication Network Availability after Hydroelectric Power Plant Reservoir Dam Incident»

 

 

 

SDG 09 min SDG 08 min SDG 07 min SDG 04 min

Сторінка 1 із 57