Діяльність НТСАДМВ

Продовжуємо вивчати технології штучного інтелекту! 4 червня 2025 року за ініціативи Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених Факультету інформаційних технологій та математики відбувся вебінар «Штучний інтелект у навчанні: можливості, виклики», у якому взяли участь студенти, аспіранти та співробітники Факультету.

Спікерка - Лілія Варченко-Троценко, кандидат педагогічних наук, доцент, випускниця Університету Грінченка – поділилася з учасниками своїм баченням та досвідом етичного та доброчесного використання інструментів штучного інтелекту під час навчання, наголосивши на можливих загрозах – втраті критичного мислення, навичок формулювання власної думки тощо. Протягом заходу також були розглянуті питання способів та можливостей застосування інструментів ШІ, їх персоналізації, викликів, які виникають внаслідок змін у сучасних версіях моделей. Учасники вебінару взяли участь у дискусії та привели власні приклади роботи з інструментами ШІ.

Щиро дякуємо нашій гості за цікаву презентацію та всім учасникам – за активність і зацікавленість! Шлях взаємодії з ШІ тільки починається, тож попереду багато досліджень та дослідів.

SDG 04 minSDG 09 min 

02 травня 2025 року на Факультеті інформаційних технологій та математики відбувся семінар «Особливості застосування ШІ в програмуванні». Спікер – доцент кафедри комп’ютерних наук Владислав Яскевич - поділився своїм досвідом використання найбільш популярних LLM в створенні програмних продуктів.

SDG 09 min SDG 04 min

27 березня 2025 року члени НТ ФІТМ взяли участь у практикумі «Як подати заявку на конкурс наукових проєктів. Запитання та відповіді», що проводився Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Університету Грінченка в рамках підготовки до щорічної науково-практичної конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації». Під час заходу було розглянуто ключові етапи підготовки конкурсної заявки: вибір напряму дослідження, формування цілей і завдань проєкту, формування його структури, визначення цільової аудиторії, обґрунтування мети, планування необхідних ресурсів, показників успішності проєкту та очікуваних результатів.

SDG 04 min

26 березня 2025 року відбувся науковий семінар для членів Наукового товариства ФІТМ, підготований кафедрою інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка, на тему «Як написати тези на конференцію? Методичний аспект». Захід було спрямовано на формування в студентів практичних навичок підготовки наукових тез до участі у фахових конференціях. Спікерка, к.п.н., доц., доцент кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка Світлана Миколаївна Шевченко надала учасникам рекомендації щодо висвітлення результатів власних наукових пошуків на різноманітних наукових заходах. У межах семінару було розглянуто основні етапи написання тез: вибір актуальної теми, постановка мети дослідження, логіка побудови змісту, формулювання висновків, а також вимоги до оформлення. Окрему увагу було приділено аналізу поширених помилок та рекомендаціям щодо покращення стилістики та наукової мови викладення матеріалу. Дякуємо Світлані Миколаївні за професійний підхід і змістовне висвітлення важливої теми, а студентам — за активну участь.

SDG 04 min

18 березня 2025 року відбулася зустріч, в якій взяли участь голова НТ Ізабелла Соболенко, заступник голови Нікіта Ворохоб та секретар Наукового товариства Гліб Криволапов, декан Факультету інформаційних технологій та математики Оксана Литвин, заступник декана з наукової роботи Наталія Коршун та завідувачі кафедр Факультету Ірина Машкіна, Павло Складанний та Світлана Семеняка.

В ході зустрічі було визначено напрями співпраці Наукового товариства з науковцями кафедр, тематику запланованих семінарів, які будуть корисні для наших майбутніх науковців, участь студентів у конференціях, круглих столах та інших наукових заходах, шляхи мотивації студентів до участі у науковій роботі.

Запрошуємо студентів Факультету до участі в роботі Наукового товариства!

#stud_events

Зустріч активу Наукового товариства САДМВ ФІТМ з адміністрацією Факультету

SDG 04 min

Сторінка 1 із 3