Діяльність НТСАДМВ

18 березня 2025 року відбулася зустріч, в якій взяли участь голова НТ Ізабелла Соболенко, заступник голови Нікіта Ворохоб та секретар Наукового товариства Гліб Криволапов, декан Факультету інформаційних технологій та математики Оксана Литвин, заступник декана з наукової роботи Наталія Коршун та завідувачі кафедр Факультету Ірина Машкіна, Павло Складанний та Світлана Семеняка.

В ході зустрічі було визначено напрями співпраці Наукового товариства з науковцями кафедр, тематику запланованих семінарів, які будуть корисні для наших майбутніх науковців, участь студентів у конференціях, круглих столах та інших наукових заходах, шляхи мотивації студентів до участі у науковій роботі.

Запрошуємо студентів Факультету до участі в роботі Наукового товариства!

Зустріч активу Наукового товариства САДМВ ФІТМ з адміністрацією Факультету

SDG 04 min

Студентська наука – простір для інновацій, творчості та розвитку, де молоді дослідники можуть реалізовувати свої ідеї, брати участь у проєктах і представляти здобутки на конференціях. Це унікальна можливість знайти своє покликання, розширити горизонти знань і закласти фундамент для майбутньої кар’єри.

Розуміння цієї важливості сприяло створенню Наукового товариства на Факультеті інформаційних технологій та математики. Метою його діяльності є забезпечення сприятливих умов для науково-дослідної роботи та інноваційної діяльності студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету, а також об’єднання їхніх зусиль для вирішення актуальних проблем сучасної науки.

18 грудня 2024 року на засіданні Вченої ради Факультету затверджено звіт про роботу НТ ФІТМ за 2024 рік. Результати представила Катерина Груздьова, голова НТ ФІТМ у 2023-2024 н.р.

Серед здобутків наших студентів варто відзначити 2 місце на ІІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, який є півфіналом у південно-східній Європі Студентської першості світу з програмування (SEERC 2024); успішне проходження відбіркового етапу до хакатону «Інновації у сфері глибоких технологій».

Члени НТ ФІТМ брали участь у заходах проєкту «Школа академічної доброчесності». За ініціативи НТ ФІТМ на Факультеті було проведено вебінари «Запобігання порушенням академічної доброчесності» та «Деякі аспекти захисту об’єктів інтелектуальної власності».

Наукові здобутки студентів були представлені на конференціях: «Інформаційні технології – 2024», «Студентський науковий пошук – 2024», «Інформаційні технології і автоматизація – 2024» та ін. Ще одним важливим майданчиком для апробації магістерських та аспірантських досліджень стало електронне фахове видання «Кібербезпека: освіта, наука, техніка», засноване кафедрою інформаційної та кібернетичної безпеки ім. професора Володимира Бурячка.

Наукове товариство ФІТМ і надалі сприятиме розвитку наукових ініціатив, підтримці молодих дослідників та створенню нових можливостей для професійного зростання. Віримо, що наступний рік принесе ще більше досягнень і відкриттів!

Якісна освіта

 

11 грудня 2024 року команда «Альфакодери» Факультету інформаційних технологій та математики  долучилася до традиційного заходу - загальноуніверситетського наукового квесту «Київ – моя столиця» для першокурсників, організатором якого є Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. Учасники квесту працювали над інтерактивними завданнями, розробленими науковими товариствами всіх факультетів Університету Грінченка, завдяки чому ознайомилися як з напрямами діяльності кожного підрозділу, так і з проєктами Наукового товариства Університету. За результатами змагання «Альфакодери» розділили І місце з командами «Майстри рішень» (Факультет економіки та управління) та «GrinGirls» (Факультет педагогічної освіти).

Загальноуніверситетський науковий квест «Київ – моя столиця»

SDG 17 min SDG 04 min

5 листопада 2024 року Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Факультету інформаційних технологій та математики було проведено вебінар «Деякі аспекти захисту об’єктів інтелектуальної власності» для студентів, аспірантів та співробітників Факультету. В ході заходу були розглянуті положення законодавства України, міжнародних договорів та нормативно-правових актів у сфері інтелектуальної власності, особливості немайнових та майнових прав інтелектуальної власності, поняття та види ліцензій, а також поняття авторського права.

 

Вебінар "Деякі аспекти захисту обєктів інтелектуальної власності"

22 жовтня 2024 року за ініціативи Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Факультету інформаційних технологій та математики було проведено вебінар «Запобігання порушенням академічної доброчесності», в якому взяли участь здобувачі другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів, члени НТ САДМВ ФІТМ. Учасники пригадали поняття доброчесності та його застосування у різних сферах, обговорили види порушень принципів академічної доброчесності, систему забезпечення академічної доброчесності в Університеті Грінченка, а також розглянули питання застосування технологій штучного інтелекту в освітній та науковій діяльності.

Вебінар «Запобігання порушенням академічної доброчесності»

Сторінка 1 із 2