Контакти

(044) 485-22-81

kikb.fitm@kubg.edu.ua

м.Київ, вул. Левка Лук'яненка, 13-б, каб. 518

 

З питань вступу на спеціальності:

123 Комп'ютерна інженерія

125 Кібербезпека та захист інформації

Контактна особа: Складанний Павло Миколайович

Ел. пошта: p.skladannyi@kubg.edu.ua

 

Події кафедри

ФІТМ – МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ УСПІШНОГО МАЙБУТНЬОГО8 лютого 2025 року
Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

 

 

 

 

 

Факультет інформаційних технологій та математики продовжує активну профорієнтаційну роботу, допомагаючи майбутнім абітурієнтам визначитися з вибором професії.

8 лютого 2025 року Факультет провів профорієнтаційний захід для старшокласників та їхніх батьків. Декан Оксана Литвин розповіла про Університет Грінченка, його структуру, особливості навчання, наших випускників і партнерів.

Завідувачі кафедр презентували освітні програми спеціальностей Факультету, звертаючи увагу, по-перше, на їх актуальність і відповідність сучасним вимогам ринку праці, а по-друге – на їх практичну спрямованість. Під час екскурсії гості побачили наші комп’ютерні класи, навчальні лабораторії та центри компетентностей, оснащені сучасним обладнанням і програмним забезпеченням. Саме тут студенти отримують практичні навички, працюючи над реальними проєктами та застосовуючи знання на практиці.

Школярі також дізналися про про те, чим студенти займаються в позааудиторний час: участь у конкурсах, хакатонах, олімпіадах, міжнародних програмах і наукових проєктах.

Сподіваємось, що ця зустріч допомогла школярам краще зрозуміти, які можливості відкриває навчання в Університеті Грінченка, і зробити усвідомлений вибір як майбутньої професії, так і закладу, в якому вони цю професію будуть опановувати.

Дякуємо всім, хто долучився! Чекаємо вас у Грінченківській родині!

 

Більше про освітні програми Факультету інформаційних технологій та математики ви зможете дізнатися тут.

WhatsApp Image 2025 02 10 at 151034

НАВЧАННЯ, ЩО ЗМІНЮЄ МАЙБУТНЄ: день відкритих дверей на ФІТМ07 лютого 2025 року
Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

Період активної профорієнтаційної діяльності вже стартував і викладачі Факультету інформаційних технологій та математики активно долучаються до цього важливого процесу. Саме зараз майбутні абітурієнти мають чудову можливість дізнатися більше про освітні програми, особливості навчання та перспективи професійного розвитку. А викладачі Факультету допоможуть їм зробити усвідомлений вибір майбутньої професії, ознайомитися з сучасними тенденціями у сфері інформаційних технологій та математики.

7 лютого 2025 року учні 10-11 класів Київської інженерної гімназії відвідали Факультет інформаційних технологій та математики в рамках дня відкритих дверей.

Захід розпочався зі вступного слова декана Факультету Оксани Литвин, яка розповіла про особливості університетської освіти та освітні програми Факультету, що постійно оновлюються відповідно до сучасних технологічних трендів і потреб ринку праці.

На окремих локаціях завідувачі кафедр детально розповіли про спеціальності Факультету (Математика, Комп’ютерні науки, Комп’ютерна інженерія, Кібербезпека та захист інформації), їх актуальність у сучасному світі та кар’єрні перспективи; акцентувавши увагу, що саме Університет Грінченка є чудовим вибором для тих, хто прагне отримати сучасну, якісну освіту в галузі інформаційних технологій та математики.

Для учнів також організували захопливу екскурсію по корпусу, під час якої вони змогли на власні очі побачити, де проходитимуть їхні майбутні заняття. Гостям показали сучасні навчальні аудиторії, лабораторії, бібліотеку, актову залу для проведення конференцій і культурних заходів, а також спортивні зали, які створюють сприятливі умови для активного дозвілля та занять спортом.

Дякуємо всім учасникам заходу та з нетерпінням чекаємо майбутніх студентів у наших стінах!

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ: компетентності для успішної взаємодії та лідерства21-28 січня 2025 року
Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

 

 

 

 

 

В Університеті Грінченка створено ефективну систему підвищення кваліфікації, яка допомагає викладачам розвивати педагогічну майстерність, освоювати сучасні технології дистанційного навчання, удосконалювати навички взаємодії та формувати емоційний інтелект. Особливу увагу приділено розвитку лідерських якостей, що є необхідними для ефективного управління освітнім процесом.

21 січня 2025 року викладачі Факультету інформаційних технологій та математики відвідали перше заняття тренінгу у рамках лідерського модуля. Тема тренінгу – «Розвиток компетентностей взаємодії та вирішення конфліктів у професійній діяльності викладача ЗВО».

Тренер Наталія Шаповаленко провела інтерактивну сесію, спрямовану на розвиток навичок ефективної комунікації, стратегій вирішення конфліктів і конструктивного діалогу у викладацькій діяльності.

Друга частина тренінгу, що відбулася 28 січня 2025 року, була присвячена розвитку медіації в Україні. Тренер Олена Акіліна зосередила увагу учасників на теоретичних аспектах та практичних інструментах медіації як ефективного методу розв’язання конфліктів у навчальному середовищі.

Подібні тренінги є вкрай важливими для викладачів Факультету, адже уміння конструктивно вирішувати конфліктні ситуації та вибудовувати ефективну взаємодію з колегами й студентами відіграє ключову роль у створенні комфортного навчального середовища та підвищенні якості освіти.

Факультет інформаційних технологій та математики і надалі підтримуватиме ініціативи з професійного розвитку викладачів, адже безперервне навчання – запорука успішного майбутнього освіти.

 SDG 16 minSDG 08 min

30 січня 2025 року на Вченій раді Університету Грінченка було підбито підсумок діяльності Університету, його структурних підрозділів та кожного працівника за 2024 рік. Завдяки праці кожного співробітника в 2024 році наш Факультет знову посів найвищий щабель: ми перші в рейтингу «Лідер року-2024» серед структурних підрозділів Університету!

 

Вітаємо наших переможців серед науково-педагогічних і наукових працівників

- з-поміж докторів та/або професорів:

2 місце – Н.В. Морзе, професора кафедри комп’ютерних наук;

3 місце – Н.В. Коршун, професора кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка;

- з-поміж кандидатів та/або доцентів:

1 місце – П.М. Складанного, завідувача кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка (1 місце в загальному рейтингу науково-педагогічних працівників університету!);

2 місце – В.Ю. Соколова, доцента кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка ФІТМ

 

та переможця з-поміж кафедр Університету - кафедру інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка!

Кафедра математики і фізики за кількістю балів посіла 2-е місце в рейтингу кафедр університету, але, на жаль, через невиконання окремих вимог до кафедр-лідерів не отримала призового місця.

SDG 17 min SDG 16 min

Сторінка 1 із 19