Шановні колеги-грінченківці!

Факультет інформаційних технологій та математики щиро вітає вересневих іменинників  Козачка Валерія Анатолійовича, Зінченко Надію Мусіївну, Платоненка Артема Вадимовича, Киричка Романа Анатолійовича, Носенко Тетяну Іванівну та ювілярів Жданову Юлію Дмитрівну, Кучаковську Галину Андріївну, Черевика В’ячеслава Михайловича з Днем народження!

Зичимо радості від прийдешніх років, яскравих та вишуканих посмішок долі, міцного козацького здоров’я, регулярного здійснення Ваших бажань і прагнень! Творчої наснаги, талану і натхнення, а також пошани й добра від людей!

Вітання іменинників вересня

Переможного неба та стабільного добробуту!!

Шановні колеги-грінченківці!

Факультет інформаційних технологій та математики щиро вітає серпневих іменинників Ворохоба Максима Віталійовича, Абрамова Вадима Олексійовича, Тюлюсіну Анастасію Михайлівну, Бржевську Зореславу Михайлівну та ювілярів Астаф’єву Марію Миколаївну, Богданова Олександра Михайловича з Днем народження!

rozkwitajace kwiaty krokusy kolorowe

Переможного безпечного неба, стабільного добробуту й гармонії Вам та Вашим близьким!!!!

Шановні колеги-грінченківці!

Факультет інформаційних технологій та математики щиро вітає липневих іменинників Семеняку Світлану Олексіївну, Складаного Павла Миколайовича, Горбатовського Дмитра Володимировича та Жильцова Олексія Борисовича з Днем народження!

HD wallpaper beautiful flowers tulips daffodils flowers irises

Переможного неба, стабільного добробуту й гармонії Вам та Вашим близьким!!!!

Шановні колеги-грінченківці!

Факультет інформаційних технологій та математики щиро вітає червневих іменинників Білоуса Владислава Володимировича, Шевченко Світлану Миколаївну, Калантаєвську Світлану Володимирівну та Морзе Наталію Вікторівну з Днем народження!

іменинники червень

Переможного неба й гармонії Вам та Вашим близьким!!!!

технологій та математики

Вітаємо з нагородами до Дня науки в Україні кандидата фізико-математичних наук, доцента кафедри математики і фізики Астаф'єву Марію Миколаївну за вагомий внесок у розвиток науки і активне залучення студентів до наукової діяльності, студентку першого року навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 111 "Математика" Груздьову Катерину за активну участь у роботі Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Факультету і плідну наукову роботу та студента першого року навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 122 "Комп'ютерні науки" Шидловського Тимофія за участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі штучного інтелекту.

Сторінка 1 із 11