Соціальний проєкт

Соціальний проект «З Києвом і для Києва»

 

   В рамках соціального проекту «З Києвом і для Києва» кафедра інформаційних технологій і математичних дисциплін проводить майстер-класи з комп’ютерної грамотності та ефективної роботи ПК та ІКТ-консультації. На майстер-класах та ІКТ-консультаціях жителі Оболонського району вивчають основні поняття і здобувають навички роботи з ПК, ознайомлювались із основними комп’ютерними технологіями роботи з текстом, комп’ютерною графікою, аудіо- та відео матеріалами, мережею Інтернет. Як результат слухачі підвищують свою комп’ютерну грамотність, стають впевненими користувачами ПК, можуть спілкуватися з родичами за допомогою програми Skype, користуватися електронною поштою та соціальними мережами, працювати в офісному пакеті Microsoft. Курси велися на безоплатній основі. Майстер-класи проводяться в двох групах різного рівня, а саме:

-         Початківці - слухачі, які ще не були знайомі з ПК взагалі або знали його на початковому рівні;

-         Досвідчені або продовжуючи (ті, які вже не перший рік навчаються на цих курсах у нас) - впевнені користувачі MS Office, які знали основи роботи з ПК, вміли користуватися стандартними програмами.

Навчальні групи працюють щосуботи з 10.00 до 12.00. Заняття проводять студенти спеціальності «Інформатика» під керівництвом викладачів кафедри Кучаковської Галини Андріївни та Сабліної Милани Андріївни: