КОНСУЛЬТАЦІЇ ВСТУПНИКІВ

Шановні вступники 2024 року!

Факультет інформаційних технологій та математики здійснює консультації для всіх вступників в дистанційному форматі!

КОНТАКТИ КОНСУЛЬТАНТІВ:

Кафедра  математики і фізики

ОП «Математика» (спеціальність 111 «Математика»)

Контактна особа: Семеняка Світлана Олексіївна

Телефон: (044) 366-56-08

Кафедра комп'ютерних наук

ОП «Інформатика» (спеціальність 122 «Комп’ютерні науки»)

Контактна особа: Машкіна Ірина Вікторівна

Телефон: (044) 366-56-08

Кафедра інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка

ОП «Комп’ютерна інженерія» (спеціальність 123 «Комп’ютерна інженерія»)

ОП «Безпека інформаційних і комунікаційних систем» (спеціальність 125 «Кібербезпека та захист інформації»)