Диктант Національної єдності

9 листопада 2016 року науково-педагогічні працівники кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін взяли участь у написанні Всеукраїнського диктанту Національної єдності. Захід присвячений Дню української писемності. Це свято було започатковано Указом Президента України в 1997 році і відзначається щорічно в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора, послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія, монаха Києво-Печерського монастиря (бл. 1114 р.), давньоруського письменника і літописця, одного з авторів «Повісті временних літ».

Традиційно Олександр Авраменко, доцент нашого Університету, диктор Національної радіокомпанії та телебачення, автор шкільних підручників з української мови та літератури прочитав текст диктанту у прямому ефірі зі студії «Українського радіо».