Як обрати напрям в ІТ та побудувати успішну кар'єру: зустріч із фахівцем

Запрошуємо студентів спеціальностей 122 Комп’ютерні науки та 125 Кібербезпека, а також всіх, хто цікавиться програмуванням на онлайн зустріч із Ксенією Столбовою (CEO DAN.IT Education). Тема зустрічі:  "Як обрати напрям в ІТ та побудувати успішну кар'єру"
ДАТА: 17.02.2021 (середа)
ЧАС: 15:20 - 16:40
Про що поговоримо:
● програмування: Full Stack, FrontEnd, BackEnd, Software Development, Mobile App Development і інші професії, які залишаються високо затребуваними на ринку праці в 2021-2025 рр.
● дизайн в сфері IТ, Interaction (UI / UX) design, переваги дизайнерів на ринку праці в Україні та можливості аутсорс-ринку для українських фахівців
● Full Stack Digital Marketing, чому діджитал-маркетинг зараз настільки популярний, і наскільки потрібно бути обізнаним в технологіях, щоб успішно вивчати діджитал.
● базові знання для старту програмісту-початківцю
● як ставитися до тестового завдання
● чим відрізняється стажування від курсів, який результат по закінченню воно дає
● які кар’єрні перспективи у кожного із напрямків та на що розраховувати початківцям

Посилання на відеоконференцію буде розіслано викладачам та старостам студентських груп факультету.