Міжнародний День числа Пі

14 березня 2020 р. Київський університет імені Бориса Грінченка, Інститут математики НАН України, Київський академічний університет, КПНЗ "Київська Мала академія наук учнівської молоді", НЦ "Мала академія наук України" та Державні науково-технічна бібліотека проводять Міжнародний день числа «Пі».

Запрошуємо долучитись: студентів, учнів, викладачів, вчителів. На різних локаціях (див. Програму святкування) планується дуже цікава програма: турніри, квести, майстер-класи, науково-популярні лекції,...печеньки та інше.

Реєструєтесь і ... до зустрічі!

В Університеті Грінченка (вул. Тимошенка 13-б, ст.м. Мінська) починаємо о 10:30 год.- з урочистого відкриття нашого свята.

До речі, для участі в заходах не потрібно досконало знати математичні формули і теореми, досить любити математику, вміти логічно мислити, мати хороший настрій і прагнення до перемоги!
З нетерпінням чекаємо!

imgonline-com-ua-CompressBySize-FJG6qdZi8tGjHDq.jpg