(044) 485-22-81

kikb.fitm@kubg.edu.ua

м.Київ, вул. Левка Лук'яненка, 13-б, каб. 518

З питань вступу на спеціальності:

123 Комп'ютерна інженерія

125 Кібербезпека

Контактна особа: Складанний Павло Миколайович

Ел. пошта: p.skladannyi@kubg.edu.ua

Телефон:  (Viber, Telegram, WhatsApp)

Знайомство кафедри Кібербезпеки з юними школярами

22 листопада 2018 року до Київського університету імені Бориса Грінченка завітали учні школи I-III ступенів № 300 Деснянського району.

Завідувачами кафедр Факультету інформаційних технологій та управління колективно був організований профорієнтаційний захід для юних гостей.

Від кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки в профроботі взяли участь завідувач кафедри Бурячок Володимир Леонідович та старший викладач Соколов Володимир Юрійович. Учнів було ознайомлено зі спеціальностями та напрямками підготовки, презентовано відео-візитівка. В розповіді для юних гостей було наголошено про актуальність та переваги вибору спеціальностей нашої кафедри. Учнів надзвичайно вразив нещодавно відкритий навчальний «Кіберполігон», в результаті чого в них з’явилося багато питань, бесіда з гостями вийшла пізнавальною, теплою та відкритою.