(044) 485-22-81

kikb.fitm@kubg.edu.ua

м.Київ, вул. Левка Лук'яненка, 13-б, каб. 518

З питань вступу на спеціальності:

123 Комп'ютерна інженерія

125 Кібербезпека

Контактна особа: Складанний Павло Миколайович

Ел. пошта: p.skladannyi@kubg.edu.ua

Телефон:  (Viber, Telegram, WhatsApp)

Профорієнтаційний захід кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки

9 листопада 2018 року до Київського університету імені Бориса Грінченка завітали студенти Київського електромеханічного коледжу. В рамках візиту кафедрою інформаційної та кібернетичної безпеки було організовано профорієнтаційний захід. Гостям було запропоновано розміститися в 321 аудиторії Університету – навчавльному «Кіберполігоні». За участі завідувача кафедри Бурячка Володимира Леонідовича та заступника декана з науково-методичної та навчальної роботи Мельник Ірини Юріївни студентів було ознайомлено з напрямками та спеціальностями за якими здійснюється набір майбутніх фахівців.

Студентам розповіли про історію створення кафедри, її наукову діяльність та ознайомили з планами розвитку на майбутнє. Сподіваємося, що наступна зустріч відбудеться при вступі до ряду наших студентів.