(044) 485-22-81

kikb.fitm@kubg.edu.ua

м.Київ, вул. Левка Лук'яненка, 13-б, каб. 518

З питань вступу на спеціальності:

123 Комп'ютерна інженерія

125 Кібербезпека

Контактна особа: Складанний Павло Миколайович

Ел. пошта: p.skladannyi@kubg.edu.ua

Телефон:  (Viber, Telegram, WhatsApp)

Захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 125 Кібербезпека

12 червня 2024 року відбувся захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 125 Кібербезпека. Здобувач Черненко Роман Миколайович, успішно завершивши навчання на освітньо-науковій програмі «Інформаційна безпека держави», під керівництвом Андрія Олександровича Аносова, кандидата військових наук, доцента, доцента кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка, представив свою дисертацію на тему «Моделі та методи забезпечення захисту інформації, що передається відкритими каналами в мережах інтернету речей».

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 26.133.062 у складі:

• голови ради Коршун Наталії Володимирівни, доктора технічних наук, професора (Київський столичний університет імені Бориса Грінченка),
  • рецензентів Гулака Геннадія Миколайовича, доктора технічних наук, професора (Київський столичний університет імені Бориса Грінченка), Соколова Володимира Юрійовича, кандидата технічних наук, доцента (Київський столичний університет імені Бориса Грінченка),
  • офіційних опонентів Смірнова Олексія Анатолійовича, доктора технічних наук, професора (Центральноукраїнський національний технічний університет), Гнатюка Сергія Олександровича, доктора технічних наук, професора (Національний авіаційний університет)

на підставі атестації здобувача, публічного захисту дисертації «Моделі та методи забезпечення захисту інформації, що передається відкритими каналами в мережах інтернету речей», обговорення, наукової дискусії, відкритого голосування ухвалила присудити Черненку Роману Миколайовичу ступінь доктора філософії з галузі знань 12 Інформаційні технології за спеціальністю 125 Кібербезпека.

Вітаємо Романа Миколайовича з успішним захистом та бажаємо подальших наукових звершень!

Захист Черненко