(044) 485-22-81

kikb.fitm@kubg.edu.ua

м.Київ, вул. Левка Лук'яненка, 13-б, каб. 518

З питань вступу на спеціальності:

123 Комп'ютерна інженерія

125 Кібербезпека

Контактна особа: Складанний Павло Миколайович

Ел. пошта: p.skladannyi@kubg.edu.ua

Телефон:  (Viber, Telegram, WhatsApp)

Гостьова лекція начальника відділу інформаційної безпеки Національної енергетичної компанії «Укренерго» Яніни Рой

16 травня 2022 року на Факультеті інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася гостьова лекція для здобувачів другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 125 Кібербезпека за участі начальника відділу інформаційної безпеки Національної енергетичної компанії «Укренерго», к.т.н. Я.В. Рой на тему "Аудит інформаційної безпеки – основа ефективного захисту підприємства". В ході заходу студенти та аспіранти долучилися до обговорення підходу до аудиту інформаційної безпеки як комплексної моделі аудиторського циклу в рамках аудиту бізнесу, а також організаційних і технічних засобів захисту задля зниження ймовірністей проведення атак та зменшення можливих  збитків.

Аудит інформаційної безпеки основа ефективного захисту підприємства