(044) 485-22-81

kikb.fitm@kubg.edu.ua

м.Київ, вул. Левка Лук'яненка, 13-б, каб. 518

З питань вступу на спеціальності:

123 Комп'ютерна інженерія

125 Кібербезпека

Контактна особа: Складанний Павло Миколайович

Ел. пошта: p.skladannyi@kubg.edu.ua

Телефон:  (Viber, Telegram, WhatsApp)

Гостьова лекція завідувача лабораторії з питань кібербезпеки Інституту проблем математичних машин та систем НАН України Геннадія Гулака

10 листопада 2020 року на Факультеті інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася гостьова лекція завідувача лабораторії з питань кібербезпеки Інституту проблем математичних машин та систем НАНУ доктора технічних наук, доцента Г.М. Гулака для здобувачів спеціальності 125 «Кібербезпека» на тему "Криптовірологія: загрози безпеки гарантоздатним інформаційним системам і заходи протидії шифрувальним вірусам". Під час лекції було розглянуто такі питання, як методи розпаралелювання розв’язку задач криптоаналізу та застосування технології розподілених обчислень для вирішення задач відновлення зашифрованих  ресурсів.

гостьова лекція Гулак