(044) 485-22-81

kikb.fitm@kubg.edu.ua

м.Київ, вул. Левка Лук'яненка, 13-б, каб. 518

З питань вступу на спеціальності:

123 Комп'ютерна інженерія

125 Кібербезпека

Контактна особа: Складанний Павло Миколайович

Ел. пошта: p.skladannyi@kubg.edu.ua

Телефон:  (Viber, Telegram, WhatsApp)

Співпраця з компанією Ernst & Young

Підписано меморандум про співпрацю між Київським університетом імені Бориса Грінченка та міжнародною консалтинговою компанією Ernst & Young (EY).

Метою цієї співпраці є підвищення якості спеціальної підготовки фахівців у сфері інформаційних технологій шляхом гармонійного поєднання науково-теоретичних знань з практичними навичками, набутими в умовах проходження різних видів практики, ефективного поєднання потенціалу науково-педагогічних кадрів Університету Грінченка та фахівців-практиків EY.

Ця співпраця є важливим кроком у підвищенні якості освіти в Київському університеті імені Бориса Грінченка та сприятиме розвитку майбутніх фахівців у сфері комп’ютерних наук, кібербезпеки та комп’ютерної інженерії.

Висловлюємо щиру подяку компанії Ernst & Young (EY), яка навіть у найскрутніші часи демонструє лідерство та відповідальність.