(044) 485-22-81

kikb.fitm@kubg.edu.ua

м.Київ, вул. Левка Лук'яненка, 13-б, каб. 518

З питань вступу на спеціальності:

123 Комп'ютерна інженерія

125 Кібербезпека

Контактна особа: Складанний Павло Миколайович

Ел. пошта: p.skladannyi@kubg.edu.ua

Телефон:  (Viber, Telegram, WhatsApp)

Проміжні звіти аспірантів спеціальності 125 Кібербезпека

13 грудня 2022 року відбулося чергове засідання кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка, на якому було заслухано п13 грудня 2022 року відбулося чергове засідання кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка, на якому було заслухано проміжні звіти про виконання індивідуальних планів аспірантів спеціальності 125 Кібербезпека (ОНП Інформаційна безпека держави) за І семестр 2022-2023 навчального року. Попри складні умови, здобувачі ступеня доктора філософії продемонстрували успішне виконання поставлених завдань. Бажаємо нашим аспірантам натхнення і подальших успіхів в науковій роботі!