(044) 485-22-81

kikb.fitm@kubg.edu.ua

м.Київ, вул. Левка Лук'яненка, 13-б, каб. 518

З питань вступу на спеціальності:

123 Комп'ютерна інженерія

125 Кібербезпека

Контактна особа: Складанний Павло Миколайович

Ел. пошта: p.skladannyi@kubg.edu.ua

Телефон:  (Viber, Telegram, WhatsApp)

Дистанційна освіта на кафедрі ІКБ

Протягом свого існування людство зазнало багато пандемій, які охоплювали величезні території, при цьому забираючи життя мільйонів людей. В свою чергу, як свідчить історія, пандемії були поштовхом для позитивних змін і розвитку різних галузей суспільства. Пандемія під назвою COVID-19 стала справжнім випробуванням для учасників освітнього процесу. Проте, ситуація, що склалася в сучасній освіті, довела, що більшість викладачів та студентів спроможні справлятися з викликами дистанційної освіти. Так, викладачі та студенти кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки Київського університету імені Бориса Грінченка за короткий час змогли перезавантажити навчальний процес в дистанційний за допомогою освітніх платформ Zoom, Hangouts Meet, корпоративної пошти, різних ресурсів ЕНК. Використання цих технологій дозволили організувати живе спілкування у вигляді відео-лекцій, консультацій, створення тестових завдань, запис відео-презентацій та завантаження їх на платформу Moodle.

Карантин – не привід не займатися науковою роботою зі студентами: разом обговорюємо ідеї, актуальність, практичність.

Слід також відзначити високу активність частини студентів: вони уміють організовувати свій час, здійснювати аналіз отриманої інформації, доводити гіпотези або їх спростовувати. Це означає – наші студенти є спроможними навчатися протягом життя і бути класними фахівцями.