Вітаємо колегу з почесною нагородою "Знак пошани"!

Святкування Дня Конституції України отримало особливо прекрасне забарвлення та привід для гордості для колективу Факультету інформаційних технологій та математики Київського університету імені Бориса Грінченка.

Нагрудним знаком Міністерства оборони України «Знак пошани» нагороджено кандидата технічних наук, доцента, доцента кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка Платоненка Артема Вадимовича.

Від імені Факультету інформаційних технологій та математики щиро вітаємо Артема Вадимовича із почесною та залуженою нагородою. Дякуємо, що у найбільш темні часи в новітній історії України Ви демонструєте стійкість духу і характеру, несете знання студентам та всіма силами наближаєте нашу країну до Перемоги над загарбником!

нагорода Платоненко