Вітання колегам за відзначення їх праці!

Сонячний день 25 травня 2023 року ознаменувався гарним приводом привітати колег!

На засіданні Вченої Ради Київського університету імені Бориса Грінченка було вручено атестат професора кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки доктору технічних наук Гулаку Геннадію Миколайовичу та атестат доцента кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки доктору філософії Киричку Роману Васильовичу.

Але приємності на цьому не закінчились, адже у рамках святкування Дня науки в Україні грамотою Київського університету імені Бориса Грінченка нагороджено доцента кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка Шевченко Світлану Миколаївну за активну наукову діяльність, публікаційну активність, високі наукові показники за результатами рейтингу «Лідер року 2022», залучення здобувачів вищої освіти до наукової роботи.

Вітаємо колеги та бажаємо не зупинятися на досягнутому, нових наукових звершень, миру та перемог!