Вітаємо з подякою!

Факультет інформаційних технологій та математики щиро вітає професорку кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка докторку технічних наук Коршун Наталію Володимирівну з отриманням подяки від Департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації за сумлінну працю, високу майстерність у професійній діяльності, підготовку кваліфікованих спеціалістів.

Шановна Наталіє Володимирівно!

Це визнання Вашої вагомої ролі у розвитку інформаційної та кібернетичної безпеки, а також значного внеску у підготовку фахівців з даної галузі в Університеті Грінченка.

Особливо приємно, що це привітання надійшло 8 березня – Міжнародний жіночий день, коли ми вшановуємо талановитих та успішних жінок, які підкорюють нові вершини у своїй професійній діяльності.

Коршун на сайт фото вітання

З повагою, колектив ФІТМ