Вітаємо Кафедру інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка з 5-річним ювілеєм!

з 5-річним ювілеєм!!!

Це велике свято не лише для кафедри, а й для нашого Факультету та Університету в цілому, адже за цей час кафедра стала справжнім центром наукових досліджень, який забезпечує якісну підготовку фахівців в області кібербезпеки.

Від щирого серця бажаємо всього найкращого викладачам, аспірантам, студентам, подальшого процвітання, звершень у науковій, освітній та професійній діяльності. Раді бачити, що ваші досягнення знайшли визнання у науковому середовищі нашого Університету і за його межами.

Дякуємо колективу кафедри за співпрацю та значний внесок у розвиток Факультету!

image 2023 02 28 23 14 43

З повагою, колектив ФІТМ