Підсумки діяльності за 2022 рік

Шановні колеги та студенти Факультету інформаційних технологій та математики!

16 лютого 2023 р. на Вченій раді Університету було підбито своєрідний підсумок діяльності Університету та його структурних підрозділів за 2022 рік та накреслено План роботи на 2023. Зі звітом про роботу університету можна ознайомитись тут.

2022 – це був жахливий рік для України і для університету, рік війни, непоправних втрат і руйнувань. Але дякуючи нашій згуртованості та величезному запасу міцності, який ми накопичили під керівництвом нашого ректора Віктора Олександровича Огнев’юка, університет вистояв і йде далі.

Завдяки праці кожного співробітника в 2022 році наш Факультет досяг високих результатів: ми перші в рейтингу "Лідер року-2022" серед структурних підрозділів Університету!

Вітаємо наших переможців серед науково-педагогічних і наукових працівників у загальному рейтингу

1 місце – Морзе Н.В., професор кафедри комп’ютерних наук;

2 місце – Соколов В.Ю., доцент кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка;

3 місце – Складанний П.М., завідувач кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка.

та переможців з-поміж кафедр Університету:

1 місце - кафедра інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка

3 місце – кафедра комп’ютерних наук

Кафедра математики і фізики за кількістю балів посіла 3-є місце в рейтингу кафедр університету, але, на жаль, через невиконання регіонального замовлення (один з показників рейтингу) кафедра не отримала призового місця.

Зі щирою вдячністю кожному за внесок у високий результат Факультету,
Оксана Литвин