Вітаємо Павла Миколайовича Складанного з успішним захистом кандидатської дисертації

25 березня 2021 р. старший викладач кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки Павло Миколайович Складанний успішно захистив кандидатську дисертацію на Спецраді Д 26.255.01 Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору Національної академії наук України.

Як відзначають колеги, по-перше, сама тема дисертації нашого здобувача - «Моделі і методи забезпечення імітостійкості та конфіденційності в системах обробки інформації» - вкрай актуальна. А по-друге, щоб підняти цей пласт Павлу Миколайовичу було потрібно мобілізуватися, включити внутрішні резерви, нарешті, проявити характер і справжню мужність дослідника.

Вітаємо нашого кандидата з перемогою! Колеги та співробітники Факультету інформаційних технології та управління щиро бажають Павлу Миколайовичу здоров'я, щастя і подальшого кар'єрного зростання!