Співчуття з приводу загибелі Складанюка Назара - студента 3 курсу спеціальності "Комп'ютерні науки"

Складанюк Назар

Колектив викладачів, співробітників, студентів Факультету інформаційних технологій та математики Київського столичного університету імені Бориса Грінченка висловлює глибоке співчуття рідним, близьким з приводу трагічної загибелі Назара Складанюка студента 3 курсу спеціальності "Комп'ютерні науки".

На жаль, його життя несправедливо обірвалося, забравши від нас цю світлу людину, який ще тільки починав будувати свої плани на життя. Він ще нещодавно ходив коридорами нашого університету, був частиною нашої громади та залишив незабутній слід у серцях тих, хто його знав.

Немає слів, щоб висловити всю тугу та скорботу… Неймовірно тяжко пережити таку втрату батькам, бо найжахливіше в житті - ховати свою дитину.

Діти не вмирають - вони стають янголами та дивляться на нас з небес!

Світла пам’ять Назару.