Перемога студентів Факультету на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті»

4 квітня 2019 р. на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті».

Наш Факультет представляли магістрантки VIкурсу спеціальності «Управління електронним навчанням у міжкультурному просторі» Продан Марина і Лябах Оксана. Науковий керівник – Вембер В.П., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри комп’ютерних наук і математики. За результатами підсумкової науково-практичної конференції ІІ туру конкурсу наукова робота студентів на тему: «Управління впровадженням інноваційних технологій у навчально-виховний процес закладу освіти» посіла призове ІІІ місце за науковим напрямком «Інформаційно-комунікаційні технології у загальній середній освіті».

Щиро вітаємо студентів і наукового керівника з перемогою й бажаємо подальших наукових звершень!