Тиждень профорієнтаційних заходів кафедри комп’ютерних наук і математики

6 та 8 листопада 2018 року кафедра комп’ютерних наук і математики спільно з кафедрою інформаційної та кібернетичної безпеки здійснили серію профорієнтаційних заходів у форматі «індивідуальний день відкритих дверей». Нашими гостями були учні київських шкіл № 121 та № 110 імені К. Гапоненка. День відкритих дверей проводили Литвин О.С., Бодненко Д.М. та Складаний П.М. Учні вперше відвідали Університет і щиро дякували за можливість ознайомитись з практикоорієнтованою специфікою освітньої діяльності нашого Університету. Зокрема, їх приємно вразили комп’ютерні класи і лабораторії, в яких навчаються наші студенти, «родзинки» освітніх програм спеціальностей 111 Математика, 122 Комп’ютерні науки та 125 Кібербезпека. Багато питань викликали спеціалізації, які пропонуємо в межах спеціальностей (прикладна математика, бізнес-математика для математиків та програмування і інтернет речей для майбутніх ІТ-фахівців). Але особливо хотілося б зазначити, що ініціаторами цих відвідин стали наші студенти-випускники 6 курсу спеціальності «Математика»

Але профорієнтаційні заходи кафедри включають не тільки екскурсії, це кропітка робота в різних формах. Наприклад,  з метою популяризації математичної освіти розпочато серію занять із  студентами нашого Університетського коледжу, які бажають зануритись глибше в дивовижний світ математики, і далі, сподіваємось, пов’язати з нею свою майбутню професійну діяльність. Заняття проводить доцент кафедри КНіМ Астаф’єва М.М. Завдяки майстерності Марії Миколаївни на перший погляд суха і важка дисципліна відкривається з іншого боку – як цікава і «жива» галузь, дуже актуальна в сьогоднішньому цифровому і технологічному суспільстві.