Зустріч із випускниками Університетського коледжу

В понеділок 22 жовтня 2018 р. завідувач кафедри комп’ютерних наук і математики Литвин О.С. зустрічалась із випускниками нашого коледжу.

Оксана Степанівна розповіла про важливість і нестачу в сучасному інформаційному суспільстві фахівців із математичною освітою, здатних аналізувати і систематизувати інформаційні потоки та створювати математичні і комп’ютерні моделі в ІТ-галузі, освіті, економіці, фінансах, страхуванні, соціальній сфері. У слухачів виникло багато запитань про освітню програму, яку пропонує кафедра на баклаврському рівні, можливість поєднувати навчання на кількох спеціальностях, про перспективу продовжувати освіту далі - на магістратурі. Сподіваємось, що за результатами зустрічі ми зустрінемось із нашими випускниками коледжу вже як із студентами спеціальностей "Математика" або "Комп’ютерні науки".