Вперше студенти-першокурсники нової спеціальності 125 "Кібербезпека" відвідали музей Бориса Дмитровича Грінченка

10 жовтня 2018 року студенти першого курсу спеціальності 125 Кібербезпека та куратор групи старший викладач кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки Складанний Павло Миколайович відвідали музей Бориса Грінченка. В ході екскурсії студентів було ознайомлено предметами побуту, речами, творами Бориса Дмитровича Грінченка. Фінальне слово взяла проректор з наукової роботи доктор філологічних наук, доцент Віннікова Наталія Миколаївна, яка розповіла студентам про особливості Університету Грінченка, корпоративну культуру, місію та візію.

Студентський колектив дякує Університету Грінченка за надану можливість дізнатися більше про видатного українця Бориса Дмитровича Грінченка.