Науково-практична конференція магістрантів "Студентський науковий пошук"

1 жовтня 2018 р. на кафедрі комп’ютерних наук і математики відбулася науково-практична конференція «Студентський науковий пошук – 2018».

Під час неї, магістранти спеціальності «Комп’ютерні науки» виступили з доповідями про стан виконання своїх наукових досліджень.

З вітальним словом виступила О.С. Литвин, завідувач кафедри комп’ютерних наук і математики, кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник. Оксана Степанівна ознайомила присутніх із основними вимогами щодо захисту магістерських робіт, її процедурою. Далі учасники конференції презентували результати наукових пошуків, відповіли на запитання викладачів кафедри, отримали від них цінні науково-методичні рекомендації.

Сподіваємося, що цей захід допоможе магістрантам гідно представити результати магістерських робіт на передзахисті, який відбудеться в листопаді.