Перший випуск гуртка конструювання і робототехніки для школярів

В суботу 26 травня 2018 року відбулось останнє заняття гуртка конструювання, робототехніки і 3D моделювання для школярів 6 класу під керівництвом аспіранта кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін Білоуса Владислава Володимировича.

Протягом семи місяців школярі створювали і програмували власних роботів, вивчали основи тривимірної комп’ютерної графіки та 3D друку.  Власні проекти юні конструктори представляли перед  вимогливою комісією: друзі і батьки. Захисти пройшли успішно, сертифікати отримали всі. І відразу наші гуртківці висловили бажання продовжити навчання в наступному році.

Дуже приємно, що запропонований нами гурток був цікавий і корисний школярам, і до зустрічі в наступному році!