Міжнародний конкурс студентських наукових робіт

23 травня 2018 р. Світлана Радченко, магістрант спеціальності «Математика» брала участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт, який організовано ЗВО Китайської народної республіки, Словаччини, Чехії, Білорусі, Казахстану, Латвії, Литви, Польщі та України. Світлана представила наукову роботу на тему: «Формування критичного мислення майбутніх учителів математики засобами геометрії» (наукові керівники: М.М. Астаф’єва, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін і В.В. Прошкін, доктор педагогічних наук, професор кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін).

За результатами наукового змагання С. Радченко посіла призове ІІ місце!

Приємно, зазначити, що ця перемога стала третьою для студентів кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін у цьому навчальному році, так Олександра  Локазюк стала переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з математики, а Валентина Гацько – призером Всеукраїнської студентської олімпіади з професійної освіти.

Radchenkounnamed