Мінародний проект «Компетенції викладачів вищої школи в епоху змін»

Протягом 15 – 19 травня 2018 р. у польському місті Чешин проходила наукова конференція учасників міжнародного проекту «Компетенції викладачів вищої школи в епоху змін», який реалізовується за фінансової підтримки Вишеградського фонду. Наш Факультет у складі університетської команди представляв Прошкін В.В., доктор педагогічних наук, професор кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін із доповіддю на тему: «Statistical toolkit for processing research results».

Дослідження, що проводиться дослідницькими командами чотирьох країн – України, Польщі, Словаччини та Чехії, має вже конкретні результати, що уможливлює зробити подальші компаративні висновки, визначати загальні тенденції розвитку компетентностей викладачів вищої школи.