Apple in Education

14-15 квітня 2018 р. доцент кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін Вембер Вікторія Павлівна та студенти-Інформатики 3 курсу Тетяна Бурдун, Олександра Ільющенко і Олена Павлівська відвідали цікавий захід: Apple в освіті.

В рамках заходу було висвітлено досвід навчальних закладів, які працюють за програмою "1 учень - 1 пристрій" з використанням планшетів iPad та ноутбуків MacBook Air. Проведено два практичні тренінги, на яких розглянули особливості використання в навчальному процесі додатків Book Creator, ChatterPix, Pic Collage, Green Screen та ін., а також особливу увагу було приділено формуванню навичок програмування мовою Swift в ігровому навчальному середовищі Playgrounds.