Вітаємо переможницю Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Професійна освіта»!

10 – 12 квітня 2018 р. в Українській інженерно-педагогічній академії (м. Харків) проходив II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Професійної освіти». Наш Університет представляла Гацько Валентина, студентка 6 курсу спеціальності «Математика» Факультету інформаційних технологій та управління. Наукові керівники: Прошкін В.В., доктор педагогічних наук, професор кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін і Астаф’єва М.М., кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін.

Олімпіада проходила в три тури. I тур – теоретичний – вирішення тестових завдань. Він був спрямований на визначення рівня теоретичних знань конкурсантів з теорії та методики професійної освіти. IІ тур – творчий – розв’язання педагогічних задач та ситуацій професійної освіті. III тур – практичний – попередній розгляд і оцінювання дидактичного проекту заняття для студентів та демонстрація фрагменту заняття.

За результатами змагань Гацько  В. посіла призове ІІІ місце.