Студентський науковий пошук – 2018

1 березня 2018 року на базі кафедри інформаційних технологій та математичних дисциплін відбулася студентська наукова конференція «Студентський науковий пошук – 2018», в якій взяли участь магістранти 5 та 6 курсів спеціальностей «Інформатика», «Соціальна інформатика» та «Математика».

Із вітальним словом до учасників заходу звернулася Литвин Оксана Степанівна, кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник, завідувач кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін.

Під час доповідей магістранти продемонстрували проміжні результати своїх наукових досліджень. Цікава тематика доповідей учасників викликала чималий інтерес та сприяла обговоренню актуальних питань.

За результатами роботи буде видано електронний збірник матеріалів конференції «Студентський науковий пошук – 2018».

Дякуємо учасникам конференції за конструктивний науковий діалог та плідні дискусії. Бажаємо нових наукових звершень!