Гості з Київського електромеханічного коледжу

15 лютого 2018 року до нас завітали випускники Київського електромеханічного коледжу. Найперше, що побачили гості - це наші басейн, тренажерний і спортивні зали, які їм люб'язно показав директор спорткомплексу Якобчук Зіновій Петрович. Далі була розмова із завідувачем кафедри Литвин О.С., професором Бурячком В.Л. та старшим викладачем Складанним П.М. В 226-й аудиторії нашим майбутнім студентам ми показали з чого починається фахівець з інформаційних технологій: мікроконтролери, вбудовані системи, комп'ютерні мережі, їх вразливості і захист. Великий інтерес у гостей викликала демонстрація "шпигунських" пристроїв і засобів для їх виявлення, а також - квадрокоптер! Зустріч була цікавою з безліччю питань і уточнень про спеціальності "Кібербезпека" і "Комп'ютерні науки". А завершальним пунктом відвідин стала...їдальня.

Сподіваємось, що наслідком схвальних відгуків гостей стане їх студентський квиток Київського університету імені Бориса Грінченка, отриманий 1 вересня 2018 року!