Візит в Київський електромеханічний коледж

1 лютого 2018 року викладачі кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін завітали до Київського електромеханічного коледжу на зустріч із його випускниками. Професор кафедри Бурячок Володимир Леонідович розповів про відкриття в  Університеті нової спеціальності Кібербезпека та велику потребу спеціалістів з інформаційної та кібербезпеки в Україні. Завідувач кафедри Литвин Оксана Степанівна звернула увагу на іншу спеціальність кафедри - Комп'ютерні науки. Слухачі були дуже зацікавлені матеріально-технічним забезпеченням підготовки і були задоволені нашими відповідями про наявні лабораторію вбудованих систем і комп'ютерні класи, а особливо про заплановане обладнання лабораторії комп'ютерних мереж і навчального кіберполігону. Старший викладач кафедри Складанний Павло Миколайович після зустрічі в неформальній бесіді відповідав на вічні питання студентства: чи смачно годують в їдальні і чи є тренажери. Але пам'ятаючи, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути, домовились про візит у відповідь на День відкритих дверей кафедри.
Дякуємо керівництву коледжу за гостинний прийом і сподіваємось на плідну співпрацю!