​Дівчата STEM

Вітаємо студенток ФІТУ, що увійшли в топ 20 кращих ​​дівчат STEM України.
   27 січня 2018 р. вони познайомились із ТОП 20 надихаючих жінок у STEM 2017-2018, які стануть їх менторками наступні 4 місяці для втілення спільного проекту. Цирканюк Діана, студентка ІІ курсу, спеціальності «Математика» та Елла Лібанова, що є директором Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України Грабовенко Анастасія, студентка І курсу, спеціальності «Математика» та Ольга Тарасова, що очолює відділ аналітики в медіа агентстві №1 - Carat Ukraine.
Яценко Анастасія, студентка ІІ курсу, спеціальності «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» та Перерва Олена начальниця Департаменту розвитку банківських інформаційних технологій в ПАТ УкрСиббанк (BNP Paribas Group)
Бажаємо нашим дічатам креативних ідей та чекаємо на презентацію їх реалізованих проектів 24 квітня 2018 р.