Науковий семінар кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін

6 грудня 2017 року на кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін у рамках Грінченківської декади було проведено науково-методичний семінар на тему: «Сучасні педагогічні та ІКТ-технології у вищих навчальних закладах та шляхи їх упровадження». Доповідачем виступила Вембер В.П., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри ІТМД.

Автором було представлено основні аспекти формувального і пірінгового навчання, окреслено шляхи впровадження в освітній процес пірінгового оцінювання за допомогою ІКТ, проаналізовано результати опитування науково-педагогічних працівників Університету щодо використання ІКТ в освітньому процесі.

Актуальна доповідь Вембер В.П. визвала жваву дискусію серед членів кафедри та аспірантів.