Шлях до професії: зустріч студентів-математиків з провідними вченими Інституту математики НАН України

29 листопада 2017 року був особливим днем для студентів-математиків. Вони побували в Інституті математики Національної академії наук України, де спілкувалися з видатним вченим-математиком, директором Інституту, академіком Анатолієм Михайловичем Самойленком та заступником директора з наукової роботи, доктором фізико-математичних наук Олександрою Вікторівною Антонюк. Анатолій Михайлович та Олександра Вікторівна познайомили студентів з історією Інституту математики, яка налічує майже 84 роки, розповіли про основні напрямки наукової діяльності Інституту, всесвітньо відомі наукові математичні школи України та їх засновників і найвизначніших представників. У ході зацікавленого спілкування намітилися конкретні практичні форми співпраці, можливості для студентів ближче познайомитися з реальною математичною наукою.

На завершення зустрічі – колективне фото в залі засідань, де розміщена портретна галерея директорів Інституту.