Презентація студентських наукових гуртків кафедри ІТМД

4 жовтня 2017 р. на кафедрі інформаційних технологій і математичних дисциплін Факультету інформаційних технологій та управляння відбулася Презентація студентських наукових гуртків. У межах заходу була представлена робота кафедральних наукових гуртків: «Комп’ютерні системи» (наук. кер. – доц. В.О. Абрамов), «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті» (наук. кер. – доц. Д.М. Бодненко), «Математичні студії» (наук. кер. – доц. С.П. Радченко). Керівники гуртків ознайомили присутніх з основними напрямками та формами роботи, окреслили перспективи залучення студентів до науково-дослідної діяльності. Приємно, що серед учасників презентації були не лише студенти-математики та інформатики, а ще й представники інших спеціальностей Факультету.

Кафедра інформаційних технологій і математичних дисциплін запрошує всіх до цікавих наукових досліджень!