"Понеділок починається в суботу..." (брати Стругацькі)

"Понеділок починається в суботу..."
(брати Стругацькі)
   ...а навчальний рік - у серпні. Команда викладачів кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін у складі Вембер В.П., Гладун М.А., Глушак О.М., Литвин О.С., Машкіної І.В., Носенко Т.І. та Яскевича В.О. 12 серпня 2017 р. почала вивчати новітні технології аналізу, обробки та візуалізації великих даних на тренінгах, організованих компанією “Integrated Technology Laboratory LLC” (Intela, США) в рамках програми «Цифрова аджента України» із залученням провідних фахівців компанії ІВМ.
   Мета тренінгу – надати українським викладачам, фахівцям і студентам можливість ознайомитись із найсучаснішими технологіями штучного інтелекту, Big Data, Cloud Computing тощо.

Перший день навчань був спекотний, але цікавий. Сподіваємось, що далі буде ще цікавіше.