Випуск магістрів ФІТУ - 2017 Київського університету імені Бориса Грінченка

30 червня 2017 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Київського університету імені Бориса Грінченка освітнього ступеня «магістр». Наш Факультет на цій святковій події представляли магістри спеціальностей «Інформатика», «Соціальна інформатика» і «Математика».

З вітальним словом до всіх випускників звернувся ректор Університету, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України – Віктор Олександрович Огнев’юк, та вручив дипломи з відзнакою найкращим студентам. Зі святом випускників також привітала Декан факультету, кандидат педагогічних наук - Михацька Алла Валер’янівна.

Неповторну атмосферу свята для наших випускників створили музичні номери, подаровані всім присутнім творчими колективами. Сподіваймося, що ті щирі побажання, які стали безцінним додатком до отриманого і такого омріяного диплому, обов’язково здійсняться, а наші дорогі, вже такі дорослі діти, впевнено увійдуть в професійне життя й будуть завжди пам’ятати про свою рідну Альма-матер, де їх люблять та завжди чекають.

Бажаємо усім випускникам творчого натхнення та реалізації у сфері, яку вони обрали!