Випуск математичної газети

У цьому 2016/2017 навчальному році на кафедрі інформаційних технологій і математичних дисциплін Факультету інформаційних технологій та управління відбудеться перший випуск магістрів спеціальності «Математика». Відповідно до навчального плану в лютому наші магістранти долучилися до когорти науково-педагогічних працівників кафедри в межах проходження асистентської практики.

Майбутні магістри спробували свої сили за трьома напрямками: навчально-методична, наукова та соціально-гуманітарна робота. Одним із творчих завдань практики стала підготовка магістрантами математичної газети, метою якої є підвищення зацікавленості студентів математичною наукою. З матеріалами математичної газети можна ознайомитись на стенді Факультету інформаційних технологій та управління.

Сподіваємося, що випуск математичної газети стане доброю традицією кафедри, й цю ініціативу підхоплять студенти-математики та інформатики інших курсів.