Екскурсія до Національного музею «Чорнобиль»

26 квітня 2017 року виповнюється 31 рік із дня Чорнобильської трагедії. В цей день в Київському університеті імені Бориса Грінченка заплановано ряд заходів щодо вшанування пам’яті жертв цієї трагедії. Тому 26 квітня студенти першого курсу спеціальності «Математика» та «Інформатика» у супроводі куратора Кучаковської Галини Андріївни та голови Ради студентського самоврядування Факультету інформаційних технологій та управління Кучеровської Вікторії відвідали Національний музей «Чорнобиль».

Екскурсія для студентів виявилася дуже цікава. Багато експонатів виставлено в музеї – фотографії учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, багатьох з яких вже немає в живих; фотографії дітей, які народилися після катастрофи й мають певні проблеми зі здоров’ям; предмети побуту населення, які були змушені покинути власні домівки; прилади та знаряддя, яке використовували при ліквідації; розсекречені документи, карти. Експозиція музею також розповідає про героїчну, самовіддану працю людей багатьох професій — цивільних і військових — по ліквідації наслідків найбільшої техногенної та радіоекологічної катастрофи сучасності — ядерної аварії на Чорнобильській АЕС; відображає постчорнобильську екологічну ситуацію в Україні, міжнародне співробітництво з питань обмеження наслідків Чорнобильської катастрофи.

Ключова думка - пам'ятати про урок, який отримало людство за свою безвідповідальність.