Обираємо заздалегідь!

26 квітня 2017 р., на кафедрі інформаційних технологій і математичних дисциплін Факультету інформаційних технологій та управіння відбулась зустріч із учнями 10 класу спеціалізованої школи №2 ім. Д. Карбишева з поглибленим вивченням предметів природничого циклу м. Києва. Професор кафедри Литвин Оксана Степанівна та доцент Машкіна Ірина Вікторівна розповідали учням про підготовку фахівців спеціальностей "Комп’ютерні науки" і "Математика", а також - актуальні та затребувані спеціалізації. Особливий інтерес у гостей викликав макет "розумного будинку", до якого відразу надійшло кілька пропозицій щодо покращення його систем.

Також гості ознайомились із можливостями академічної мобільності студентів Університету, основними дисциплінами, які будуть вивчатись згідно нових освітніх програм. Зацікавило їх і насичене студентське життя, про яке розповів студент 5 курсу Пластун Максим.
26 kviten 2017-126 kviten 2017-2