ІІ Грінченківська наукова зимова школа для аспірантів і докторантів у галузі знань «Освіта / Педагогіка»

Уже другий рік поспіль, з 20 по 24 лютого 2017 р. Прошкін В.В., доктор педагогічних наук, професор кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін, і Мазур Н.П., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін взяли участь у роботі Грінченківської наукової зимової школи для аспірантів і докторантів у галузі знань «Освіта / Педагогіка».

Для здобувачів із різних ВНЗ України науковці провели лекцію «Використання методів математичної статистики в експериментальних педагогічних дослідженнях», а також організували практичне заняття «Програмне забезпечення обчислення результатів педагогічного експерименту».