Лідерський модуль Програми підвищення кваліфікації

Наприкінці січня викладачі кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін Г. М. Альохіна, В. П. Вембер, О. М. Глушак, Н. П. Мазур, І. В. Машкіна, Т. І. Носенко, В. В. Прошкін, С. О. Семеняка стали учасниками тренінгу змістового модуля «Лідерство» в рамках програми підвищення кваліфікації для науково-педагогічних працівників Університету. Протягом двох днів занять учасники тренінгу розглядали психологічні основи феномену лідерства, визначали ключові лідерські компетенції викладача та власну траєкторію розвитку лідерського потенціалу, шукали механізми подолання протиріч в освітньому середовищі тощо. Структурність подачі матеріалу, позитивна атмосфера, обмін досвідом всіх учасників зробили важливий внесок у враження від тренінгу, який став джерелом натхнення для подальшого розвитку працівників кафедри ІТМД.