Візит в НВК с. Здорівка Васильківського район

15 грудня викладачі кафедри були із дружнім візитом в НВК с. Здорівка Васильківського району. На зустрічі із вчителями та учнями школи на чолі із директором Григорієм Степановичем Петриком завідувач кафедри Литвин О.С. та доцент кафедри Астаф’єва М.М. розповіли про наш Університет, спецільності, за якими ми пропонуємо навчатись, студентське життя та ін. Слухачів зацікавила можливість навчатись на спеціальностях факультету і, зокрема, "математика" і "комп’ютерні науки і ІТ", особливо, із спеціалізаціями "бізнес-математика" та "інтернет речей".

Цікавою для учнів стала наша пропозиція прийняти участь у конференції "Інформаційні технології - 2017", яка планується у травні наступного року.

Дуже дякуємо господарям за теплий прийом та чекаємо у гості на День відкритих дверей!