Науково-методичний семінар.

7 грудня 2016 р. у рамках Грінченківської декади на кафедрі інформаційних технологій і математичних дисциплін пройшов науково-методичний семінар, на якому розглядались математичні методи кількісної оцінки ключових професійних компетенцій викладача університету (доповідач – Л. Ф. Василевич, кандидат технічних наук, доцент) та шляхи впровадження вивчення інтернету речей в освітню програму бакалаврів спеціальності «Комп’ютерні технології та ІТ» (доповідач – О. С. Литвин, кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник, завідувач кафедри). Крім викладачів кафедри на семінарі були присутні студенти 4 курсу спеціальності «Інформатика».

Виголошені доповіді викликали жваву дискусію. Зокрема, щодо можливих моделей кількісної оцінки ключових професійних компетенцій викладача активно обмінювались думками І. В. Машкіна, О. Б. Жильцов, М. М. Астаф’єва. В обговорення змісту нової спеціалізації «Інтерент речей» включились студенти із цікавими пропозиціями та слушними зауваженнями.